טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

כך תסבירו להורים שלכם על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר

אחרי שנים בהן הסתובבתם עם משקפיים ועדשות, החלטתם שהגיע הזמן ואתם רוצים להיפטר מהמשקפיים ולעבור ניתוח להסרת משקפיים בלייזר.

כבר בדקתם את כל האפשרויות, בחרתם את המכון שמבטיח לכם את הטיפול המקיף והמקצועי ביותר, ואפילו מצאתם זמן פנוי בו תוכלו לבצע את הניתוח.

הדבר היחיד שעוצר בעדכם הוא עניין התקציב. אמנם חסכתם לא מעט כסף, אבל בתור צעירים שנמצאים רק בתחילת דרכם הכלכלית עדיין מדובר בסכום רציני.

הפתרון ההגיוני ביותר הוא לפנות להורים, שמאד רוצים לעזור אבל חוששים מההליך, מההוצאה ומההשלכות. אז איך משכנעים את ההורים לסייע לכם במימון הסרת משקפיים בלייזר?

יכולות להיות סיבות רבות שגורמות להורים לחשוש מהוצאה כזו. בשלב הראשון עליכם לבדוק מהיכן נובע החשש של הוריכם. לאחר שגיליתם זאת, תוכלו לשתף אותם בכל המידע המקצועי האמין והרלוונטי שיכול לסייע לכם בהפגת החשש.

כך תשכענו את ההורים שלכם לעזור לכם בהסרת משקפיים בלייזר

זה לא יקר מדי?

הורים רבים מסרבים לממן לילדיהם הסרת משקפיים בלייזר בטענה שמדובר בהוצאה גדולה עבור שלב זה בחיים, בניגוד לשימוש בעדשות או משקפיים שהוא זול משמעותית.

ערכו יחד חישוב גס כמה כסף תצטרכו להוציא במהלך חייכם על עדשות, תמיסות ומשקפיים, וכן על בדיקות וטיפולי עיניים.

הסבירו להורים את החיסכון המצטבר של ביצוע ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, המשחרר אתכם מהוצאות קבועות על עדשות ותמיסות, או הוצאה של מאות שקלים בכל פעם שזוג משקפיים נשבר, שהמספר גדל או סתם שהאופנה משתנה.

 

אתם לא צעירים מדי?

ההורים חושבים שמדובר בפינוק של צעירים, ואומרים לכם שכשהם היו צעירים הם הסתובבו עם משקפיים ועדיין גדלו בסדר גמור?

הסבירו להורים את הקשיים היומיומיים איתם אתם מתמודדים – כמה מסובך זה להישאר לישון אצל חבר או חברה, או לצאת לטיול ספונטני אם לא הצטיידתם מראש בעדשות. כמה זמן גוזל מכם תהליך הרכבת והסרת העדשות בכל בוקר וערב, ומנגד כמה הסרת המשקפיים בלייזר תקל על חייכם.

 

זה לא עלול להיות מסוכן?

עבור אנשים רבים ניתוחים נועדו רק במקרים שיש צורך בהצלת חיים, והמונח ניתוח מפחיד אותם.

אם זו הסיבה בגללה הוריכם חוששים מההליך, הסבירו להם כי ליקוי ראייה הוא בעיה בריאותית שאפשר לטפל בה, וכי משקפיים ועדשות מגע הם פתרונות חלקיים בלבד מכיוון שהם לא מספקים מענה כולל לבעיית הראייה.

הרגיעו את הוריכם ושתפו איתם את כל המידע בנוגע להסרת משקפיים בלייזר – כמה ההליך הוא פשוט ובטוח, במיוחד כשהוא מבוצע על ידי מומחי קרנית, כמה ההחלמה מהירה וקלה, ואת אחוזי ההצלחה הגבוהים.

תוכלו להיעזר במאמר המפרט את חמשת המיתוסים על הסרת משקפיים בלייזר כדי להפיג את החששות שלהם בנוגע לבטיחות ואפקטיביות ההליך.

 ניתוח הסרת משקפיים בלייזר עושים בעין טל הדסה

הביאו את ההורים אתכם לבדיקה

שתפו את ההורים ותנו להם להיות חלק מההחלטה. קחו אותם יחד אתכם לפגישת הייעוץ במכון להסרת משקפיים בלייזר, אפילו הביאו אותם אתכם לבדיקה כדי שיוכלו לדבר עם הרופא המומחה ולשאול את כל השאלות שמטרידות אותם. אולי הם ישתכנעו ותוכלו לעבור את ההליך ואת תקופת ההחלמה יחד. זו תהיה הדרך הטובה ביותר לגרום להם להבין שההחלטה שלכם היא ההחלטה הנכונה.

זכרו תמיד – החשש של הוריכם נובע רק מדאגה לכם ולבריאותכם, לכן חשוב להבין אותם. שיתוף ההורים בתהליך כולו יאפשר להורים שלכם להפטר מהחששות, ולכם להפטר מהמשקפיים.

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה