טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

מהן הבעיות הנפוצות בשימוש בעדשות מגע וכיצד פותרים אותן?

עדשות המגע הן חלופה נפוצה מאוד למשקפי הראייה. למרות הנוחות של החיים ללא משקפיים, לשימוש בעדשות המגע נלווים חסרונות, שהופכים את עדשות המגע לחלופה חלקית בלבד. .

רוב עדשות המגע המוצעות כיום למכירה מיועדות לשימוש קצר, בין אם מדובר בעדשות יומיות המיועדות לשימוש חד-פעמי, או עדשות מגע חודשיות המיועדות לשימוש חוזר של עד חודש ימים.

חמש הבעיות הנפוצות בשימוש בעדשות מגע

1) הוצאה כספית מתמשכת

השימוש בעדשות מגע מוביל להוצאות כספיות הנמשכות לאורך כל תקופת השימוש. ההוצאה העיקרית היא רכישת עדשות המגע עצמן, הוצאה שעשויה להגיע למאות שקלים בכל חודש. בנוסף, ישנן הוצאות נלוות המיועדות לרכישת מוצרים נלווים, כגון תמיסות חיטוי, תמיסות השרייה, מחסניות לאחסון העדשות ועוד.

שימוש בעדשות מגע יומיות זול יותר בהשוואה לאלו החודשיות, מאחר שבעדשות מגע יומיות אין צורך בטיפול בסוף היום הכולל תכשירי שטיפה והשרייה

2) זמן יקר

הרכבת עדשות המגע היא פעולה הדורשת זמן ומיומנות. מכיוון שהיא נעשית בתחילת היום, בו בדרך כלל הזמן הוא מצרך יקר, הופכת פעולת הרכבת עדשות המגע לחסרון נוסף של השימוש בעדשות. מתאפרת? התהליך הופך להיות קצת יותר מסובך, מאחר שחשוב להימנע ממגע של חומרי האיפור בעדשות המגע. בנוסף, ציפורניים מטופחות וארוכות חשובות, אך במקרה של עדשות, הציפורניים מקשות על הכנסת העדשה למקומה, ואף עשויות לשרוט עדשות ולגרום לראיה לא ברורה.

3) אובדן הספונטניות

השימוש בעדשות מגע משחרר אותנו מהצורך במשקפיים, אך יחד עם זאת מחייב אותנו לוודאות ותכנון מראש. מעדיף לישון היום אצל החברה? חוץ ממברשת שיניים, תצטרך גם לקחת איתך את מארז העדשות שלך, נרדמתם בטעות בסרט ארוך? תצטרכו להחליף את העדשות בחדשות או במשקפיים לאחר התנומה.

4) חוסר נוחות

סביבה מאובקת או יבשה יכולה לגרום חוסר נוחות משמעותי, ולרוב דורשת את הוצאת העדשות כדי לנקותן או לזלף טיפות עיניים. אל תחשבו אפילו להצטייד בעדשות לטירונות או לטיול בטבע, כי אתם עשויים למצוא את עצמכם מחוסרי עדשה במקרה של נפילה, או להיעצר באופן תכוף כדי להוציא את העדשות לנקותן ולהחזירן – לא הכי נוח כשאתם בחיק הטבע.

5) זהירות – דלקות וזיהומים

הרכבת העדשה כוללת מגע עם העין, שצריך להיעשות בתנאי היגיינה מקסימליים, נדרשת שטיפת ידיים יסודית בכל פעם שמכניסים עדשה לעין. הרכבת העדשה בתנאים לא היגיינים עשויה להביא לזיהומים ודלקות. במקרה הטוב, מדובר באי נוחות הנפתרת באופן תרופתי תוך כמה ימים, אך קיימים מקרים לא מעטים, בהם זיהומים אלו הוביל לפגיעה תמידית בקרנית העין.

הסרת משקפיים בלייזר הפתרון המושלם

פתרון אחד אמיתי, שאורכו 5 דקות, פותר את כל הבעיות

הרכבת עדשות מגע הנה חלופה להרכבת משקפיים, אך היא חלופה חלקית בלבד, הכרוכה בחסרונות משמעותיים. זו הסיבה שרבים ממרכיבי העדשות מחליטים אף הם לעבור ניתוח הסרת משקפיים בלייזר, ולאחר 5 דקות של ניתוח, נפתרים מכל הקשיים, הבעיות והסיכונים הכרוכים בהרכבת עדשות מגע.

 

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה