טיפול לייזר בעיניים - עין טל הדסה

טיפול לייזר בעיניים – השיטות

LASIK, INTRALASIK או PRK?

 

קיימות שלוש שיטות מרכזיות לביצוע טיפול לייזר בעיניים להסרת משקפיים. באילו מקרים מומלצת שיטה אחת על פני האחרת?

טיפולי לייזר בעיניים להסרת משקפיים הינם הטיפולים האסתטיים השכיחים בעולם, ויש סיבה טובה לכך: מדובר בניתוחים בטוחים, בעלי אחוזי הצלחה גבוהים ביותר, המביאים לשיפור משמעותי באיכות חייהם של המטופלים. הטכנולוגיה של ניתוחי הלייזר הבשילה לפני עשרות שנים ומאז מיליוני מטופלים נהנים מטיפול בטוח בעל תוצאות מרשימות.

מתעניינים בניתוח להסרת משקפיים? הכירו את השיטות הרווחות לביצוע ניתוחי לייזר בעיניים.

טיפול לייזר בעיניים - במה בוחרים לאסיק או PRK

 

IntraLasik


אינטרא לאסיק היא השיטה החדשה, המתקדמת והמדוייקת ביותר לפיצול הקרנית. שיטת ה-IntraLASIK מאפשרת למנתח גמישות ודיוק ע”י לייזר האינטרלייז המסמן את הפיצול של הקרנית (המתלה) ומסייע למנתח לבצע ניתוח בקרניות דקות יותר בבטיחות מקסימלית. לאחר סימון הפיצול ע”י הלייזר, המנתח משלים את הפעולה לפני ביצוע הלייזר בו מורידים את המספר.

PRK


שיטת
PRK היא השיטה הוותיקה ביותר (מעל 30 שנה) וניתן לראות ללא משקפיים תוך דקות עד ימים ספורים לאחר הניתוח.
תהליך הניתוח: בשלב הראשון מבוצעת הסרה של שכבת תאי הציפוי של הקרנית, בשלב השני המנתח מבצע שיוף בלייזר על פני הקרנית ובסיום ההליך מונחת עדשת מגע למספר ימים על פני הקרנית על מנת לאפשר צמיחה מחודשת של תאי האפיתל.

טיפול לייזר בעיניים בשיטת PRK נותן מענה מצוין לבעלי קרנית דקה ולאנשים המנהלים אורח חיים ספורטיבי.

Lasik – לאסיק

שיטת הלאסיק היא שיטת נפוצה מאוד הנמצאת בשימוש כעשרים שנה ובוצעה על מיליוני מטופלים בעולם. הטיפול הוא מהיר ויעיל ואורך מספר דקות בלבד.
דקות אחדות לאחר הניתוח, המטופל כבר יכול לראות בצורה עצמאית וללא משקפיים. טיפול לייזר בעיניים בשיטת ה- לאסיק הוא טיפול שאינו גורם כאב וההתאוששות מהירה ביותר ולכן החזרה לשגרה היא מיידית לרוב.
תהליך הניתוח: ביצוע פיצול שכבתי עגול במרכז הקרנית ויצירת מתלה (מעין מכסה). לאחר הרמת המתלה נוצר משטח טיפולי בעומק הקרנית שעליו מבוצע השיוף בלייזר. בסיום הניתוח, מוחזר המתלה למקומו.

ניתוח להסרת משקפיים

 

IntraLasik ,Lasik או PRK ? — איך מחליטים?

הגורמים המשפיעים על החלטות על ביצוע IntraLasik, Lasik או PRK כוללות בין השאר: סוג ליקוי הראיה, גודל המספר, עובי הקרנית ואחידותה, היסטוריה רפואית כללית ושל העין, ואורח חיים אקטיבי.

 

איך מחליטים על שיטת הניתוח?

ההחלטה על שיטת הניתוח בטיפול לייזר בעיניים מתקבלת במשותף עם המנתח בעין טל הדסה – על בסיס תוצאות בדיקות ההתאמה. מאחר וכל המנתחים במרכז הינם מומחי קרנית, המטופלים יכולים להיות בטוחים שהחלופה המוצעת להם היא החלופה הבטוחה ביותר עבורם שמבטיחה להם את התוצאות המיטביות.

 

ניתוח להסרת משקפיים- לאסיק או PRK? עין טל הדסה

לאסיק או PRK? עין טל הדסה

 

 

לשיחת ייעוץ וליצירת קשר לחצו

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו *5023

מייל: info@et-ha.com

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה