טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

הטכנולוגיה המתקדמת בהסרת משקפיים – אינטרלייז דור 5

הטכנולוגיה להסרת משקפיים בלייזר מתקדמת ומתעדכנת כל הזמן.  מדוע חשוב לבצע את הניתוח  במרכז רפואי המשתמש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, וכיצד יכולה הטכנולוגיה להשפיע על החוויה האישית שלכם ובעיקר על הביטחון שלכם?

תחום הסרת משקפיים בלייזר מתקדם כל הזמן ויחד איתו גם הטכנולוגיות שהופכות יעילות יותר ומאפשרות ביצוע הסרת משקפיים בטוחה ואמינה יותר. חלק מהאחריות והמקצועיות של עין טל הדסה היא לשמור תמיד על מובילות מקצועית וטכנולוגית ולהצטייד במכשור המוביל והמתקדם ביותר .

עין טל הדסה הוא המרכז הרפואי היחיד בישראל המצויד בטכנולוגיה החדישה ביותר בתחום, ושרופאיו עברו הכשרה מקצועית לשימוש בטכנולוגיה מתקדמת זו.

אינטרלייז דור 5

מדוע חשוב להשתמש בטכנולוגיה החדישה ביותר?

הסרת משקפיים בלייזר היא הליך רפואי הדורש דיוק מירבי. ככל שהטכנולוגיה בה משתמש הרופא המנתח מתקדמת יותר, היא מאפשרת רמת דיוק גבוהה יותר. רמת דיוק גבוהה מעניקה למנתח שליטה גבוהה בהליך ומאפשרת לו להתאים את  הניתוח למטופל וכך לבצע אותו בדרך המתאימה והבטוחה ביותר.

התוצאה המשמעותית והחשובה ביותר של שימוש בטכנולוגיה זו היא שיפור חווית המטופל.

מהי הטכנולוגיה החדישה ביותר?

גולת הכותרת בטכנולוגיית הסרת משקפיים בלייזר כיום היא טכנולוגית האינטרלייז דור 5.
עין טל הדסה הוא המרכז הרפואי להסרת משקפיים היחיד בארץ העובד עם טכנולוגיה זו ועם המכשור הטכנולוגי המתקדם מסוגו, הכולל את מכשיר הלייזר TECHNOLAS TENEO™ 317 המבצע את שיוף הקרנית ואת האינטראלייז IFS דור 5, המבצע את פיצול הקרנית.
שני הלייזרים הם המדוייקים, המשוכללים, והמהירים ביותר הקיימים כיום בשוק, ומאפשרים את רמת הדיוק הגבוהה ביותר בביצוע הניתוח, ולפיכך גם הבטוחה ביותר עבור העיניים שלכם.

אילו מערכות חדישות קיימות ומה היתרונות שלהן?

TECHNOLAS TENEO™ 317 – קפיצת מדרגה בניתוחים להסרת משקפיים

20 שנות הובלה בחדשנות ומומחיות בניתוחי הלייזר, וניסיון נצבר של מיליוני ניתוחים ברחבי העולם, הובילו את חברת Bausch+Lomb לפיתוח מערכת הלייזר המתקדמת מסוגה TECHNOLAS TENEO™ 317:

יתרונות המערכת:

  • שליטה מושלמת של המנתח במהלך הניתוח –  המכשיר היחיד בעולם המאפשר מעקב מלא בזמן אמת אחרי תנועת העין. אפשר להיות רגועים גם תהיה תזוזה של העין הלייזר תמיד יבוצע במקום המדוייק והנכון.
  • תאורה מיטבית של שטח העין – ממנה נהנה המנתח במהלך הניתוח מבלי לגרום לחוסר נוחות של המטופל.
  • משך פעולת הלייזר מהיר מאוד – פי שלוש ממהירות מרבית הלייזרים. מהירות זו למעשה מאפשרת חוויה נוחה ונעימה למטופל לצד ניתוח מדויק.

מערכת ה  iFS® —

מערכת ה- iFS® מאפשרת התאמה אישית במהלך הניתוח לכל מטופל, לפי מבנה העין וצרכיה הייחודיים.

יתרונות המערכת:

  • דיוק מירבי – המערכת מאפשרת דיוק ברמת המיקרון היחיד (אלפית המילימטר)
  • יצירת מתלה (FLAP) יציב במהלך הניתוח – אפשרויות מרובות ליצירת מתלה יציב בעל קצוות אחידים

בבואכם לבחור מרכז רפואי להסרת משקפיים, וודאו שהוא עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר, על ידי רופאים מקצועיים בעלי וותק שביצעו אלפי ניתוחים ורכשו את הניסיון הנדרש לתפעול המכשירים, ומעניקים לעיניים שלך את הטיפול הלייזר הכי בטוח, מדויק ומקצועי.

אינטרלייז דור 5 - עין טל הדסה

 

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה