טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

5 טיפים חשובים שיעזרו לכם לבחור מרכז רפואי להסרת משקפיים בלייזר

מעוניינים בניתוח להסרת משקפיים בלייזר? יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת

יותר ויותר אנשים בעלי משקפיים בוחרים לעבור טיפולים וניתוחים בלייזר להסרתם. לא מדובר אך ורק בניתוח אסתטי או קוסמטי, אלא בהליך שיכול לשנות משמעותית את אורח החיים שלכם. אם אתם שוקלים ניתוח להסרת משקפיים בלייזר, יש כמה טיפים שאתם צריכים לשמוע.

האם אתם באמת צריכים את זה?

כאשר מדברים על הליך רפואי משמעותי, וכן על סכום כסף לא קטן שתצטרכו להשקיע – אל תקבלו החלטה פזיזה. לפני הניתוח עצמו, חשוב לערוך בדיקות התאמה מקיפות המורכבות משלושה חלקים: ובדיקת מומחה קרנית, בדיקת טופוגרפיה, ובדיקת אופטומטריסט. כאשר אתם בוחרים מרכז רפואי כדי לבצע את הניתוח, הדבר הראשון שאתם צריכים לוודא הוא קיום כל שלוש הבדיקות הללו, ולא להתפשר על כך בשום מחיר.

בדיקת הטופוגרפיה היא צילום של הקרנית ומיפוי שלה. בדיקה אופטומטרית בודקת את חדות הראייה ואת השינוי שחל במשקפים: בדיקה חיונית לקביעת היציבות האופטית. חשוב גם לבדוק את גודלם של האישונים בתנאי אור וחושך היות ובניתוח יש להתחשב בראיית לילה. החשובה מכולם היא בדיקת מומחה הקרנית שמטרתה לוודא את תקינות העין ואת בריאותה: את הרשתית, את עצב הראיה, את הקרנית, הלחמית, העפעפיים והלחץ התוך עיני.

5 טיפים לניתוח הסרת משקפיים בלייזר

בדקו את הקבלות

את העיניים שלכם אתם צריכים להפקיד בידיהם של האנשים המקצועיים ביותר. חפשו מנתחים לייזר בעלי ניסיון רב בחדר הניתוח, ובפרט – בתחום ניתוחי הקרנית. חשוב שתבררו מראש כמה זמן קיים המרכז הרפואי, מה עברו של הרופא המנתח והאם אתם מכירים אנשים אחרים שטופלו אצלו ויכולים להמליץ עליו. בניתוחי עיניים, הניסיון הוא חשוב ביותר. חפשו מנתח קרנית שערך אלפי ניתוחים להסרת משקפיים, כדי לוודא שאתם נמצאים בידיים הבטוחות ביותר.

בחרו במומחה קרנית

אם בניסיון עסקינן: ניתוחי הלייזר להסרת משקפיים נעשים בקרנית העין – איבר רגיש במיוחד הדורש התמחות ומומחיות מיוחדת על מנת לטפל ולמנוע סיבוכים מיותרים במהלך הניתוחים בקרנית. אולם, רק 30 אחוזים מהרופאים המבצעים ניתוחים להסרת משקפיים בישראל הינם אכן מומחי קרנית. מומחה קרנית הוא רופא לאחר התמחות ברפואת עיניים שעבר התמחות נוספת בתחום הקרנית הנמשכת  שנה או יותר ובמהלכה הוא מעמיק חקר במורכבות הקרנית. הוא מקבל ניסיון מעשי וידע נרחב במקרים המורכבים ביותר לטיפול. אם המנתח שלכם יהיה מומחה לקרנית, לא רק שתקבלו רופא בעל ידע רב וניסיון בתחום, אלא גם תעודת ביטוח.

רגישות אינה מילה גסה

כל הליך כירורגי, גם אם הוא לכאורה פשוט וקל, הוא  אמוציונלי, מפחיד ומלווה בחוסר וודאות. חשוב שתבחרו צוות רפואי אמין שאתם מרגישים אליו גם חיבור אישי: אנשים שילוו אתכם לאורך כל הדרך, יענו על כל שאלותיכם וישרו את תחושת הביטחון הכל-כך חשובה לתהליך השיקום. וחשוב מכל שתדעו  שיש לכם רופא מנתח זמין אליו ניתן לפנות (ולא למענה קולי או מזכירות חוסמות) באופן ישיר גם אחרי הניתוח.

קבלו החלטה שקולה

אין ספק שהחיים ללא משקפיים או עדשות ראייה נוחים בהרבה. אולם, כשאתם בוחרים את המרכז הרפואי בו תרצו לעבור את הניתוח, חשוב להשקיע מחשבה, לבצע תחקיר ולערוך השוואה בין מרכזים שונים. בחרו את המרכז האיכותי והמנוסה ביותר, שתרגישו סמוכים ובטוחים שיעביר אתכם את התהליך בקלות ובמקצועיות המירבית.

עכשיו, לאחר שקראתם את הטיפים ולמדתם אותם, הכירו את עין טל הדסה –  פרי שיתוף פעולה של 2 הגופים המובילים בתחום: מרכז עין טל – מרכז המומחים לכירורגיית עיניים הגדול והמוביל בישראל, ומרכז הסרת המשקפיים של ביה”ח הדסה – בעל מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה בתחום. המנתחים בעין טל הדסה, הם מומחי קרנית בעלי הכרה עולמית ובעלי ניסיון רב שנים. בעין טל הדסה, מאמינים לא רק בטיפול האיכותי ביותר, אלא גם בליווי אישי של הרופא המנתח – החל מבדיקת ההתאמה ועד לביקורת שלאחר הניתוח.

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה