טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

להיות סטודנט חופשי… ממשקפיים

היתרונות והחסרונות של הרכבת משקפיים ועדשות מגע בזמן הלימודים לתואר

תמיד אמרו לכם שאתם נראים חכמים בזכות המשקפיים, אז לשמור על המראה החכם, נראה רעיון טוב להמשך התואר. יחד עם זאת, אותם משקפיים שנועדו לתיקון ליקוי ראייה שפוגע בהתנהלות היומיומית שלנו, עשויים להוות גורם מפריע בעצמם.

בתקופת הלימודים הופכים הספרים, המחברות והמחשב לנוף הקבוע שלנו. היתרון של בהייה בלתי פוסקת בחומר הלימודים עשוי להתברר במבחן, אך יש לכך גם מחיר – שעות של ישיבה מול הספרים בספריה, בשיעור או בבית מאמצות או מעייפות את העיניים.

אם אתם מרכיבים עדשות מגע, עייפות העיניים תורגש ביתר שאת, מאחר ועדשת המגע המכסה את הקרנית מונעת מהקרנית להתאוורר ומגבירה את היובש. תוסיפו לזה את שפשופי העין הנלווים לעייפות, ואתם קרובים צעד נוסף לתקלה בעדשה שעלולה להרוס לכם את היום.

אם בחרתם להוריד את העדשות בזמן הלימודים, חשוב שתדעו כי עבודה ממושכת מול מסך המחשב עלולה להגביר את הליקוי.

סטודנט? הסרת משקפיים בלייזר בתקופת הלימודים

לילות ארוכים ללא שינה –  השגרה של כל סטודנט

לילות ללא שינה בשביל ללמוד למבחן הם לא דבר יוצא דופן אצל סטודנטים. אתם מכירים את הנוהל – נפגשים אצל אחד החברים, מזמינים אוכל, מתיישבים על הרצפה ומתחילים לחרוש עד שהמוח לא מצליח לקלוט את החומר.

כמה טוב היה אם היה אפשר עכשיו לנמנם כמה שעות ואז לקום ולהמשיך. אבל בגלל שלא הבאתם זוג נוסף של עדשות, אתם צריכים לבחור בין מנוחה קלה לבין האפשרות להיות מסוגלים להמשיך לקרוא את החומר.

מצבים כאלו יכולים לקרות גם באמצע יום הלימודים, שיש לנו שעתיים פנויות לרבוץ בשמש על הדשא, אך לא נוכל לנצל את השעתיים האלו לשינה קלה, אם לא הצטיידנו מבעוד מועד בזוג נוסף של עדשות.

 

מהלוח אל הספר – ובחזרה

מבט לספר ואז ללוח, ושוב לספר, ללפטופ וחזרה למרצה שנמצא בצידו השני של האולם. קשה להחליט מה מעדיפים לראות מטושטש, את המרצה או את החומר בספר, או אולי פשוט להסיר ולהרכיב את המשקפיים כל דקה?

הסרת משקפיים בלייזר פותרת לכם את הדילמה שבבחירה בין לראות את המרצה או את החומר שבספר, ומאפשרת לכם טווח ראייה רחב וברור מכל מקום לכל מקום, בלי להפסיד שום דבר.

 הסרת משקפיים בלייזר לסטודנטים

 

שיעור ראשון בכלכלה – עלות אל מול תועלת

תקופת הלימודים האקדמיים היא תקופה עמוסה במיוחד. מצד אחד אנו מתמודדים עם דרישות וציפיות אקדמיות שאנו נדרשים לעמוד בהן, ומצד שני נאלצים לכלכל את עצמנו, כאשר הלימודים גוזלים את רוב זמננו ומשאירים לנו מעט מאד זמן לעבוד בעבודות סטודנטיאליות במשרות חלקיות ובמשכורת מצומצמת.

שני הגורמים האלו מחנכים אותנו להיות מחושבים כלכלית, ולהתרכז רק בהוצאות הכרחיות ונמוכות יחסית. לכן כשאנו באים לשקול הסרת משקפיים בלייזר בתקופת הלימודים האקדמיים, המחשבה הראשונה שעולה במוחנו היא שזה לא הזמן.

אך במחשבה שניה, הסרת משקפיים בלייזר היא השקעה חד פעמית החוסכת לכם הוצאות עתידיות רבות ברכישת משקפיים, עדשות מגע ותכשירים נלווים. כמו כן היא חוסכת לכם ביצוע בדיקות ראייה תקופתיות לאורך שנים שנועדו לוודא התאמה של המשקפיים או העדשות אתם מרכיבים למצב הראייה הנוכחי שלכם.

הסרת המשקפיים בלייזר מעניקה לכם נוחות וחופש המאפשרים לכם להיות ממוקדים יותר ביעד ומרוכזים בדרך להשגתו, עם הפרעה אחת פחות.

לסיכום – השקעה בהסרת משקפיים בלייזר היא השקעה לטווח ארוך, שלא רק יכולה לחסוך לכם זמן וכסף, אלא גם לסייע לכם לעבור את תקופת הלימודים בקלות.

 

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה