טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

הסרת משקפיים בלייזר לספורטאים – לראות תוצאות!

משקפיים וגם עדשות מגע, אינן החברות הכי טובות של ספורטאים, בין אם מדובר בספורטאים תחרותיים, או כאלו העוסקים בספורט להנאתם.

לכל ספורט יש ביגוד ואביזרים שכיף להצטייד בהם כחלק מחווית הספורט: אופניים, נעלי ריצה, בגד ים בצבע חדש. עדשות מגע או משקפיים בהחלט אינן חלק מהציוד המועדף לספורט. בין אם אתם רצים להנאתכם בפארק, מקפצים בשיעור זומבה או משחקים כדורגל עם החבר’ה, הנטל של משקפי ראייה או עדשות מורגש ובכל ענפי הספורט, גם אצל חובבנים וגם אצל ספורטאים מקצועיים:

 

ספורט ימי – לא מערבבים מים ומשקפיים

ספורט ימי – לא מערבבים מים ומשקפיים

אוהבים שחייה? רוצים לעשות רישיון צלילה? מה עושים עם המשקפיים?!  איפה מניחים אותם לפני שקופצים לבריכה? איך מוצאים אותם אחרי שיוצאים מהבריכה? בצלילה התסכול גדול אפילו יותר, כי מרשם המשקפיים משוער בלבד, ולא בטוח שתוכלו לראות את כל היופי שמתחת לפני המים.
אפילו סקי מים ורכיבה על בננה באילת מוציאים את המשקפיים מהחשבון, רגע אחד לא מחושב, והופ – המשקפיים במים, ועד שימציאו את המגבים למשקפיים – במילא לא רואים כלום.

שחייה עם עדשות מגע, בים או בבריכה אינה מומלצת בשל סכנה של זיהום עדשות המגע בחיידקים ממי הבריכה. אם בכל זאת קפצתם לבריכה, חשוב ביותר לנקות את העדשות היטב לאחר שחייה. מומלץ להשתמש רק בעדשות חד פעמיות, ולהיפטר מהן מהר ככל האפשר לאחר הקפיצה למים. אמנם אין סיכוי רב לכך, אך עדשות עשויות ליפול בבריכה ובים, בייחוד בעקבות גלים פתאומיים או משחק סוער של כדורעף. אם החלטתם לצלול עם עדשות מגע, יש לוודא שאתם מרכיבים עדשות מגע עם עבירות חמצן גבוהה, אחרת קיימת סכנה שבעת הציפה למעלה, תיווצר בצקת בקרניות.

ריצה – תסתכל לאן אתה רץ

בין אם מדובר בריצות קצרות או מרתונים, משקפי ראייה יוצרות בעיקר מועקה. החלקת המשקפיים על האף, והצורך התכוף להחזיר אותן למקום, אינם חלק מההנאה שבריצה. אדים המצטברים על זגוגיות המשקפיים מקשים על הראייה, ופוגמים לגמרי בלוק ההורס של נעלי מיזוני ואאוטפיט ורוד זוהר של נייק. אם בחרתם בעדשות מגע, הרי ששיפרתם משמעותית את מצבכם, עד הרגע בו טיפת זעה קטנה זולגת אל זוית העין….

הסרת משקפיים בלייזר לספורטאים - לראות תוצאות!

ספורט קבוצתי – אתם העיניים של הקבוצה

בכדורסל, כדורגל וכל ספורט קבוצתי אחר, משקפי הראייה עשויים למצוא את דרכם אל המגרש ולהידרס על ידי אחד השחקנים. במידה ומרכיבים עדשות מגע, מספיקה תנועה פתאומית או מכה, שעשויה להעיף את עדשות המגע מהעיניים, ומחייבת אותך לעצור את המשחק עם החבר’ה כדי לרדת על ארבע ולחפש את העדשה.

קפיצות עם עדשות  

גם בחדר הכושר ובאולם הספורט של הקאנטרי השכונתי, למשקפיים לא תמיד יש מקום. מזומבה ועד לריקודי עם, מאירובי ועד ספינינג, בכל מקום שיש קצב וקפיצות, המשקפיים על החוטם רק מפריעות ומאטות את הקצב, והגלישה שלהן אל רצפת הסטודיו היא רק עניין של זמן.

עדשות המגע מעט יותר יציבות, אך נפילה של אחת מהן באמצע השיעור, ותמצאו את עצמכם על הרצפה מחפשים אחר העדשה לפני שאיזה מתעמל יקפץ ישר לכיוונה.

השקעה בפעילות ספורטיבית היא חשובה לבריאות ולאיכות חיינו. השקעה בהסרת משקפיים בלייזר בעיניים תקל עליכם לאמץ אורח חיים פעיל, ותהפוך את הפעילות הגופנית לספונטנית יותר ומהנה יותר, לבד או בקבוצה, ביבשה או במים.

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה