טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

הכינו את ראייתכם לקיץ

מדוע האביב היא התקופה הטובה ביותר להסרת משקפיים בלייזר?

עונת האביב מסמלת עבורנו הזדמנות וסיבה לחדש את כל מה שסביבנו. ניקיונות האביב והמעבר מחורף לקיץ מעניקים לנו הזדמנות לסדר את הארונות, להפטר מקצת ג’אנק שצברנו, אולי אפילו להשתולל ולצבוע את החדר, אך כל אלו הם רק ההתחלה של עונה שלמה באווירת שינוי והתחדשות.

כל ההשקעה הזו בכל הדברים שסובבים אותנו, גורמת לנו לפעמים לשכוח שהאביב הוא הזדמנות מצוינת לחדש ולהתחדש בעצמנו – שינוי תספורת, מלתחה חדשה ואפילו לוק חדש ללא משקפיים.

מה הופך את תקופת האביב לתקופה נוחה להסרת משקפיים בלייזר?

הכן את ראייתך לקיץ

אוירה של שינוי והתחדשות

במסגרת ניקיונות האביב אנחנו נוהגים להפטר מחפצים ישנים ולהחליפם בחדשים – מעיל שאנחנו לא לובשים, שמיכה מרוטה שהתעצלנו לזרוק, או עציץ שכבר מזמן התייבש.

אך עונת האביב היא לא רק עונה של התחדשות פיזית אלא גם של התחדשות נפשית. אנו מתעוררים מתרדמת החורף מלאי אנרגיות מחודשות, המאפשרות לנו להעז ולעשות את השינוי שרצינו לעשות מזמן.

אז למה שלא ננצל את ההזדמנות לעשות את מה שאנחנו חושבים כליו כל הזמן, להפטר מהמשקפיים שישבו לנו על קצה החוטם כל החורף, או מהעדשות שאנחנו צריכים להרכיב כל בוקר ולהסיר כל לילה?

 

לנצל את הזמן הפנוי להסרת משקפיים בלייזר

עונת האביב מזמנת לנו המון זמן פנוי – היא נפתחת עם המעבר לשעון הקיץ שמוסיף לנו עוד כמה שעות אור ליום, שמעניקות לנו את הזמן להשקיע בעצמנו ולהספיק את כל הסידורים הכרוכים בהסרת משקפיים בלייזר, החל מביצוע בדיקות ההתאמה ופגישות ההתייעצות עם המומחה, ועד המנוחה הדרושה לאחר הסרת משקפיים בלייזר

להסיר משקפיים באביב כדי ליהנות כל הקיץ

הקיץ מוציא אותנו מהבית לשלל פעילויות ששווה להתכונן אליהן. הסרת משקפיים בלייזר בתקופת האביב מסייעת לנו להגיע מוכנים אל פעילויות הקיץ השונות:

לראות יותר טוב את הקוליסאום – אם כבר תכננתם את חופשת הקיץ שלכם, בוודאי כבר חשבתם על אריזת עדשות המגע או המשקפיים…  אך אם דאגתם להסרת משקפיים בלייזר בעיניים כעת,  תוכלו לצאת אל הטיול שלכם בעיקר עם – משקפי שמש. לא תצטרכו שני זוגות משקפיים (לפנים ולחץ), וגם משקפיים ספייר על כל צרה שלא תהיה, ובוודאי לא לארוז את עדשות המגע ולחשוש מהיובש, או סתם מאיבוד עדשה בדיוק כשרציתם לעשות סלפי ליד מגדל אייפל.

לצלול למים בלי דאגות – על מנת לאפשר החלמה מלאה, לאחר ניתוח להסרת משקפיים בלייזר תתבקשו על ידי הרופא המנתח להמנע מבריכה וים לתקופה מסוימת, מה שיכול קצת להרוס את התכניות שלכם לקיץ.

אך אם דאגתם להסיר את המשקפיים בלייזר בזמן האביב, תוכלו ליהנות מחופשה אמיתית בקיץ ללא משקפיים – לשחות בים או לצלול בבריכה, כל זאת ללא התלות במשקפי ראייה.

משקפי שמש – ואם כבר קיץ, איך אפשר לעבור את הקיץ הישראלי בלי כמה זוגות משקפי שמש אופנתיות? כאשר  מרכיבים משקפי ראיה, קשה מאד להחליף משקפי שמש לפי האופנה.

להנות ממשקפי שמש בקיץ

בקיץ הקרוב לא תצטרכו לחשוב פעמיים האם להשקיע בעדשות אופטיות למשקפי השמש שלכם, או להתלבט בין לוק אופנתי לקיץ לבין פשוט – לראות. הסרת משקפיים בלייזר תשחרר מכם את התלות האופנתית במשקפי ראייה ותחזיר אתכם לאופנה.

חלק מהקסם של האביב הוא לפרוח ולהתחדש – להתחדש בשיפור משמעותי בראייה באביב ולפרוח במשך כל עונות השנה.

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה