טובי המנתחים? ברור! הסרת משקפיים בלייזר

בדרך לחופה מורידים את המשקפיים

רוצה להראות יפה בחופה, אבל גם לזהות את האורחים? זה הזמן לשקול ולהחליט האם להגיע לחופה עם עדשות, משקפיים, או אולי פתרון אחר?

יום החתונה הוא אולי היום החשוב ביותר בחייה של כל אישה – שנים של חלומות ותכנונים מתרכזים ליום אחד בו הכל חייב להיות מושלם – החל מסידורי הפרחים ועד סידורי הישיבה.
חודשים ארוכים לפני התאריך המיועד, את ככלה עסוקה באינספור ארגונים לקראת האירוע, החל מהזמנת האורחים ועד לניהול הספקים.

בנוסף לכל העיסוקים החשובים, באחריותך לדאוג גם לדבר המרכזי ביותר בכל חתונה – לך, הכלה, שמהווה את מסמר הערב עבור האורחים, הספקים והחתן.

כמות השעות (והשקלים) אותן משקיעה בעצמה כל כלה הולכת וגדלה בכל שנה, וכך גם כמות ההחלטות לקראת היום הגדול – איזו שמלה ללבוש, כמה שמלות להחליף, מי תהיינה השושבינות ומתי לעבור מעקבים לסניקרס?

שאלה נוספת, שמעסיקה כלות המרכיבות משקפיים היא – האם להגיע לחתונה עם משקפיים, עדשות או אולי להשקיע בניתוח לייזר בשביל האירוע שמגיע רק פעם בחיים?

אם אשכחם זוג משקפיים, תשכח ימיני  

אם את מרכיבה משקפיים ביום יום, האפשרות הקלה ביותר היא להגיע לחתונה עם המשקפיים. כדי להרגיש חגיגית במיוחד תוכלי לרכוש לעצמך משקפיים חדשים, שיתאימו לאירוע המיוחד.

החיסרון הגדול בהרכבת משקפיים באירוע מסוג זה הוא האפשרות (הסבירה) שהמשקפיים ישברו או יאבדו. בעקבות הלחץ במהלך האירוע את עלולה לכוח היכן הנחת אותן. הן גם יכולות ליפול בזמן שהמוני האורחים מתנפלים עליך בחופה, או במהלך ריקוד הסלסה הסוער על הרחבה.

מה יקרה אם במהלך האירוע המשקפיים יפלו, ישברו או יאבדו? האם תוכלי להמשיך וליהנות מהאירוע גם בלי לזהות את האורחים או את החתן איתו את עומדת מתחת לחופה?

מספיק לחשוב על סרטון ההפתעה המושקע שהחברים הכינו ומוקרן באולם, ואת מאמצת ומכווצת את העיניים בניסיון להבין מה כתוב שם, או המפגש עם דודה מרים, שנעלבת עד עמקי נשמתה שאת לא זוכרת אותה, ולכי תסבירי לה שלא זיהית אותה בגלל שאת בלי משקפיים.

 

כלה_לאחר_הסרת_משקפיים_בלייזר


הרי את מקודשת לי בעדשה זו – עדשות מגע

אם את כבר משתמשת בעדשות ביום יום, חשוב לזכור כי יום החתונה הוא יום ארוך במיוחד, וייתכן שתצטרכי להחליף את העדשות במהלך היום, מה שמחייב אותך לשאת איתך עדשות נוספות וכן את המוצרים הנלווים.

איפור העיניים בזמן הרכבת עדשות מגע אינו מומלץ. גם העשן והזיקוקים, אם בחרתם שיהיו בחתונה שלכם, עשויים להוביל לגירויים בעיניים, ועוד לא הזכרנו את הבכי והדמעות שישפכו בחופה, כל אלו גירויים שעשויים להוביל לגירוי וגירוד העין, ולבעיות עם העדשות. צלם החתונה יוכל לטשטש את העיניים האדומות בתמונות, אבל תחושת אי הנוחות תלווה אותך לנצח.

אם אינך משתמשת בעדשות בדרך כלל, תצטרכי להגיע אל אופטומטריסט ולבצע בדיקות ראייה על מנת לקבל את המספר העכשווי ולרכוש עדשות בהתאם. קחי בחשבון שהרכבת עדשות מגע דורשת תרגול והתרגלות, שלפעמים עשויה לקחת זמן. אם החתונה קרובה ייתכן ולא תמצאי את הזמן המספיק.

עד שהלייזר יפריד בינינו – הסרת משקפיים בלייזר

למרות שמשקפיים הן גם אביזר אופנתי, שניתן להתאים לכל מצב וכל אירוע, עדיין לא יוצא לנו לראות הרבה כלות עם משקפיים. הסרת משקפיים בלייזר מאפשרת לך להגיע לחתונה חופשיה ממשקפיים ומדאגות, ועם המראה עליו תמיד חלמת.

כלות רבות מעדיפות להעביר את היום הגדול של חייהן ללא משקפיים, אך הוספת הוצאה נוספת של הסרת משקפיים בלייזר להוצאות החתונה הגדולות ממילא, גורמת להן להתפשר.

אך השקעה בהסרת משקפיים בלייזר היא לא רק השקעה באירוע, אלא גם בחיים שמגיעים אחריו. הסרת משקפיים בלייזר היא פתרון קבוע, שילווה אותך גם אחרי החתונה וידאג שתהיי משוחררת ממשקפיים גם בירח דבש, גם בחגיגות יום הנישואים הראשון, וגם בחתונת הכסף.

מזל טוב!

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה