לקוחות מספרים

אביאל חנקין- המלצה עין טל הדסה

ד”ר אביאל חנקין (33)

"כל פעם שאני פוקח עיניים בבוקר אני נדהם מחדש..."

“הייתי רגיל להתעורר בבוקר, ולא לראות כלום, לגשש עם ידיים ולחפש את המשקפיים”. כך אמר לי אביאל היום. “עכשיו אני מתעורר בבוקר, פוקח עיניים וקולט שאני רואה את העולם כל כך ברור, והכל בלי משקפיים, וכל פעם זה מדהים מחדש”.

גיא מורה לספורט

"בחרתי ללכת על בטוח - פרופ' פרוכט!"

הכירו את גיא (מורה לחינוך גופני, 31). גיא מרכיב משקפיים כבר מגיל 10, אוהב כדורגל והמשקפיים תמיד הפריעו לו במשחקים. הם היו תמיד מתנפצים או מתעקמים. זו הסיבה שבחר לעבור את הניתוח. 10 שנים עברו מאז שגיא נותח ע”י פרופ’ פרוכט, והיום הוא מבקש להודות: “בחרתי בפרופסור פרוכט כי שמו הולך לפניו ועם עיניים לא מתעסקים. אני רוצה להודות על היחס האישי, החם והמקצועי שקיבלתי מפרופסור פרוכט. הוא נתן לי ביטחון בשיחה שלנו, הרגשתי שאני סומך עליו בלב שלם”. גם אחרי 10 שנים גיא עדיין רואה 6:6.

יהודה ג’

"בחרתי לעבור את הניתוח אצלכם כי אתם בבעלות בית חולים הדסה וצוות הרופאים כולו מומחה קרנית"

יהודה, המרכיב משקפיים מגיל 10 חיפש את ההזדמנות הראשונה לעבור את הניתוח להסרת משקפיים. חיפש ומצא. הוא עבר את הניתוח על ידי ד”ר שטרסמן ומרוצה עד השמיים. “אני מאוד, מאוד ממליץ עליכם” הוא אומר ובכל מקום.

ישי בן איבגי

"השתחררתי מהמשקפיים"

ישי בן איבגי, קצין בן 21 הגיע להיפרד מהמשקפיים בעין טל הדסה. ישי הוא המפקד של המפקדים. הוא משרת כמפקד בקורס הכשרת מפקדים בעיר הבה”דים ויש לו הרבה מאוד אחריות על הכתפיים. עם מספר גבוה של -5.25 בכל עין וצילינדר, הוא נותח בשיטת PRK , השיטה הבטוחה ביותר לחיילים ולוחמים. הניתוח עבר בהצלחה, וישי חזר במהרה לשירות ביחידתו, כשהוא רואה 6/6. ישי, משוחרר.

יואב

"אני פשוט מאושר שנפטרתי מהמשקפיים"

יואב יוספי כמו רבים אחרים, חלם להיפטר מהמשקפיים אבל חשש מהניתוח. הוא הגיע אל פרופ’ סולומון, וזכה לטיפול מסור, מקצועי ומרגיע. הניתוח עצמו ארך פחות מ-10 דקות (!) ויום לאחר הניתוח יואב כבר חייך, ואישר שההליך עבר ללא כאבים. אבל יותר מכל הוא פשוט מאושר שסוף סוף הוא נפטר מהמשקפיים.

דביר

דביר מאושר וחופשי מעדשות

דביר הגיע לניתוח עם מספר משקפיים של 11.50 וצילינדר של 0.75 בכל עין! בחור צעיר מתכונן לגיוס לצה”ל ליחידה קרבית. אמנם דביר הולך רוב הזמן עם עדשות מגע, אך היה לו ברור שעם מספר גבוה כשלו – יהיה לו קשה מאוד לתפקד כלוחם בצבא. בסופו של דבר הוא עבר הסרת משקפיים אצל פרופ’ סולומון בשיטת PRK. לאחר תהליך החלמה קצר ונטול כאבים הוא חזר לשגרה, והיום הוא רואה 6/6. הוא מאושר, וכל שנותר לנו לאחל לו, הוא שישמור על עצמו ושיהיה המון בהצלחה!

יוחאי הסרת משקפיים בלייזר

יוחאי דיין

יוחאי לא הסכים לתת לאבק להסתיר את הראיה שלו

יוחאי לוחם בחטיבת הנח”ל, הסכים לאכול הרבה אבק בשירות הצבאי שלו, אבל הוא ממש לא הסכים לתת לאבק הזה להסתיר את הראיה שלו. אז שנה לפני הגיוס הוא עבר ניתוח להסרת משקפיים אצל פרופ’ סלומון והיום, בתור לוחם הוא מכריז: “זה הדבר הכי טוב שעשיתי. אני חופשי ולא תלוי במשקפיים שמתלכלכים בחול ופודרה מעורבבים עם זיעה, שנופלים ונשברים, שהולכים לאיבוד, או מתכסים באדים. כל מי שמתכוון לשרת כלוחם חייב את זה לעצמו.”

שרון נתן

שרון

שרון רואה כוכבים - ונהנית מכל שניה!

התמונה הזו של שרון, צולמה בבוקר שלאחר הסרת המשקפיים בלייזר אצל ד”ר שטרסמן. אחרי שנים של הרכבת עדשות מגע, החליטה שרון שהיא מוכנה לשינוי: “הלכתי לראות את מטר המטאוריטים, וראיתי הכל בלי משקפיים ובלי עדשות. זה כל כך פשוט לראות טוב!” גם אתם רוצים להיפרד ממשקפיים או עדשות מגע? השאירו פרטים או הקליקו!

אודליה הסרת משקפיים בלייזר

אודליה

מדובר בשינוי משמעותי מאוד בחיי

אני מהנדסת במקצוע ושבוע לאחר הניתוח, כבר יכולתי לחזור לעבוד מול מחשב בלי בעיה. מדובר בשינוי משמעותי מאוד בחיי. הייתי עם מספר תשע לפני הניתוח, ועכשיו התפקוד שלי השתפר מאוד. אהבתי מאוד את השירות שקיבלתי מהצוות, ומפרופ’ פרוכט. יכולתי להתקשר אליו בכל עת. ממליצה מאוד!

דן מלכה- עבר הסרת משקפיים בלייזר

דן מלכה

דן מלכה הגשים חלום

דן מלכה בן 17.5, רצה להגשים חלום ולהתגייס לשייטת, אבל הפרופיל הנמוך שקיבל בעקבות הראייה הירודה לא אפשר לו. דן החליט לעבור ניתוח להסרת משקפיים בלייזר, בשיטת PRK אצל פרופ’ סלומון. כיום, שבוע לאחר הניתוח, הוא כבר רואה 6/6 בכל עין, והוא מאושר. בעקבות התוצאה המוצלחת… גם אמא של דן החליטה לעבור ניתוח להסרת משקפיים בלייזר בעצמה!

אביתר ביטון - הסרת משקפיים

אביתר ביטון

עולם אחר לגמרי

היה לי מספר של 7.15 בכל עין, והרכבתי עדשות 17 שעות ביום, זה היה ממש בלתי נסבל: עיניים אדומות ודלקות. היום, חודש אחרי הניתוח, זה חלום שהתגשם, ממש עולם אחר לגמרי. אני מתחתן עוד חודשיים וחצי, וסוף סוף אפשר ללכת לצילומים בלי עדשות, בלי לדאוג שהעדשות ייפלו או יזוזו. טופלתי על ידי פרופ’ גיא קליינמן, העבודה שנעשתה טובה מאוד!

אביבה עברה הסרת משקפיים בלייזר

אביבה גולדפרב

חיי השתנו!

אני בת 21 והניתוח שינה לי את החיים. עכשיו אני כל כך נהנית ללכת לים, להיכנס למים בלי לדאוג לעדשות, פשוט ליהנות! תודה לד”ר איל שטרסמן!

שיר אביסדריס

פרופ' גיא קליינמן העניק לי את הראייה מחדש!

תודה לפרופ’ גיא קליינמן ולצוות עין טל הדסה, שהעניקו טיפול אישי מסור חם ואמיתי – מתחילת סדרת הבדיקות והטיפולים, השיחה האישית ועד לאחר הניתוח. הוא העניק לי את הראייה מחדש, ועל זה אני מברכת אותו בכל יום… שימשיך להעניק לאחרים את מה שהעניק לי. חוויה אדירה ומעצימה, ממליצה לכולם!

דור ריימונד

פרופ' סלומון - בזכותך אני רואה את כל זה!

דור ריימונד

עם תמונה כזו, כל מילה נוספת – מיותרת

עוז נגר

"מבקש להודות לך פרופסור אבי סלומון על שליווית אותי בצורה המקצועית ביותר!"

אין מילים שיתארו את כמות האושר שבי כעת, שבוע וחצי בלבד אחרי…זכיתי לקבל אצלך את הטיפול הקפדני והמקצועי ביותר. מפורט לפרטים, המחשות, הסברים, סבלנות והכי חשוב – בטחון. גם אחרי הסרת משקפיים בלייזר קיבלתי הכנה מושלמת להחלמה וליווי מצוין. אני רואה כל כך חד, שאני מרשה לעצמי להביע את ההתרגשות בפני הסביבה הקרובה – ממש כמו ילד קטן שקיבל מתנת חלומותיו וזה שלי עכשיו! עדיין מתקשה להאמין !זכיתי שהכרתי אותך ובחרתי לעבור אצלך את התהליך!
ת-ו-ד-ה ע-נ-ק-י-ת !

 

בן יהודה

Doctor Strassman was absolutely incredible, took us through the whole process and answered every one of our questions clearly and concisely

. We met Doctor Strassman who was absolutely incredible, took us through the whole process and answered every one of our questions clearly and concisely and made us feel very comfortable. Now, a year later,my wife – after previously being -9.00 and -7.00, she has better than 20/20 vision. He has been a pleasure to have as our doctor and I’m looking forward to getting my eyes done by him soon

בת חן דורי

תודה שהענקתם לי את התחושה העילאית של לפקוח עיניים בבוקר - ופשוט לראות!

לצוות המדהים ובראשו פרופ’ פרוכט!
רוצה להודות לכם על החיים החדשים שהענקתם לי. לפרופ’ פרוכט – על הדיוק, האחריות, המקצועיות, על האיש המדהים שאתה! מודה על הרגע שבו הפקדתי את עיניי בידיך!!! לצוות המקסים, על האווירה המרגיעה, המבינה והיחס החם. לא רואים אנשים כמוכם כל יום, המשיכו לעשות ניסים. אין מילים בפי לתאר את שביעות הרצון, מהיחס, מהאווירה, מהדיוק, האמינות, האחריות והמקצועיות… תודה שהענקתם לי את התחושה העילאית של לפקוח עיניים בבוקר – ופשוט לראות!
תודה! תודה! תודה!

איציק כהן

איציק כהן

רציתי להגיד תודה מכל הלב

“תודה מכל הלב לפרופסור פרוכט התותח על הטיפול המסור. אני כבר 6 שנים ללא משקפיים ומודה לך על כל יום בחיי”.

רות כהן

רות כהן

היום אני רואה בלי משקפיים!!!

“ב – 13 לינואר עברתי ניתוח  PRK להסרת משקפיים בלייזר אצל הרופא האחד והיחיד – ד”ר אייל שטרסמן! אני כל כך מרוצה מכל התהליך עצמו מבדיקת ההתאמה, הסבלנות המקצועיות והיחס החם שקיבלתי. ולך ד”ר שטרסמן תודה באופן אישי על הכל: הליווי וההסבר המקצועי והמרגיע לפני ואחרי הניתוח! באתי עם מס’ -11 בכל עין, והיום אני רואה בלי משקפיים!!! מי ייתן ותזכה לנתח עוד הרבה אנשים ולהפוך אותם למאושרים כמוני! תודה רבה לכם על הכל צוות עין טל הדסה ירושלים.”

רוית שמולוביץ

רוית שמילוביץ

"פרופסור פרוכט שינה את חיי"

פרופסור פרוכט היקר, אתה אחד יחיד ומיוחד, שינית את חיי! אוהבים אותך המון וממליצים בחום רב!” רוית וניר שמילוביץ’, נהריה.

גילי סהר

גילי סהר

"תודה לדוקטור שטרסמן היקר!"

“שמי גילי סהר מאשדוד. עשיתי ניתוח להסרת משקפיים  אצל ד״ר שטרסמן! לאחר 4 חודשים לא מאמינה שרואה 6/6! תודה רבה לצוות המדהים ולד״ר שטרסמן המעולה על היחס, האכפתיות והמקצועיות! ממליצה בחום ובאהבה גדולה!”

אילנית גרין

אילנית גרין

תודה ששיניתם את חיי!

“פתאום היום 4 שנים אחרי הניתוח אצל פרופ’ פרוכט, היה לי רגע שהבנתי שאני לוקחת כמובן מאליו שאני רואה 6:6. אני הולכת בלילה וכמו כל יום רואה מושלם. אם הייתי פוגשת את עצמי לפני 4 שנים לא הייתי יכולה לדמיין את חיי ללא משקפיים. רק רציתי להודות לכם ששיניתם את חיי!”

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה