הסרת משקפיים בלייזר המלצות - עין טל הדסה

אודות עין טל הדסה

ניתוחי הסרת משקפיים ללא פשרות

מרכז המומחים החדש והמתקדם עין טל הדסה , הוקם על מנת ליצור את הסביבה הרפואית הבטוחה והמתקדמת ביותר לניתוחי הסרת משקפיים בלייזר והוא פרי שיתוף פעולה של 2 הגופים המובילים בתחום:
מרכז עין טל – מרכז המומחים לכירורגיית עיניים הגדול והמוביל בישראל,
ומרכז הסרת משקפיים של בה”ח הדסה- בעל מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה בתחום.

לעין טל הדסה שני מרכזים כירורגיים מלאים, בתל אביב ובירושלים, הכוללים מערך ניתוחי ודיאגנוסטי מלא לניתוחי לייזר להסרת משקפיים. במרכזים אלו ניתן למצוא את הטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם, הכוללות מכשירי לייזר מהמובילים והמשוכללים כיום בשוק, וזאת על מנת לתת מענה מקצועי, איכותי, ומדויק לכל סוגי הניתוחים. 

טכנולוגיה ללא פשרות

הניתוחים בעין טל הדסה מתבססים על מערכות טכנולוגיות תומכות מהמדויקות והמתקדמות כיום בתחום:
בסניף תל אביב מנתחים בשני מכשירי לייזר: מכשיר ה- TENEO 317TM המבצע תיקון ראיה באמצעות ליטוש הקרנית. ומכשיר האינטראלייז IFS דור 5, המבצע את פיצול הקרנית בניתוחי האינטראלאסיק.
בסניף החדש בירושלים קיימת פלטפורמת הלייזר השלמה של Alcon Wavelight. מערכת הכוללת שני מכשירי לייזר שעובדים יחדיו Wavelight Ex 500 ו- Wavelight fs 200.
בנוסף, פרוסים ברחבי הארץ 3 סניפי בדיקה בערים: חיפה, באר שבע וקריית גת בהם מבצעים בדיקות התאמה וביקורות שלאחר הניתוח. כל זאת על מנת להנגיש את ההליך לתושבי אזורים אלה.

בדיקות התאמה

בדיקות ההתאמה בעין טל הדסה הן יסודיות ומחמירות ביותר במטרה לוודא את מידת התאמתו של המטופל לניתוח הסרת משקפיים בלייזר. במהלך הבדיקות תפגשו את הצוות הרפואי הבכיר שכולל רופא, אופטומטריסט וטכנאי רפואי. בדיקות ההתאמה במרכז כוללות מספר מבדקים משלימים:

  • בדיקת טופוגרפיה ( מיפוי ממוחשב) של הקרנית, בה מצלמים וממפים את הקרנית כדי להעריך את מצבה המדויק ולשלול מצבים בהם הקרנית לא מתאימה לניתוח.
  • בדיקה אופטומטרית בה נבחנים: חדות הראייה, רפרקציה ( בדיקת המספר והצילינדר במשקפיים) וקוטר האישונים. בדיקת רופא בכיר, מנתח מומחה קרנית- שמטרתה לבחון את תקינות ובריאות העין, בדיקת הרשתית ועצב הראייה, מדידת לחץ תוך עיני ומדידת עובי הקרנית.
  • בחינת ההיטוריה הרפואית של המטופל.

בשלב זה מעביר המנתח באופן אישי מידע מפורט ומקצועי על הניתוח: השיטות האפשריות, מהלך הניתוח ותהליך ההחלמה וכן מידע על סיכויי ההצלחה והתוצאות בטווח הרחוק. כל זאת על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם.

ניתוחי לייזר המתקדמים בעולם

מרכז עין טל הדסה מבצע 3 סוגי ניתוחים שונים בהתאם לתוצאות בדיקות ההתאמה וההחלטה המשותפת של המטופל והרופא.
PRK – שיטת ניתוח ותיקה ומוכחת המספקת מענה מצוין גם לבעלי קרניות דקות ולאנשים המנהלים אורח חיים ספורטיבי. שיטה זו ידועה גם בשמות: ASA, LASEK, EBK.
בשיטה זו מבוצעת בהתחלה הסרה של שכבת תאי הציפוי של הקרנית ולאחר מכן מבצעים ליטוש בלייזר על פני הקרנית. בתום ההליך מונחת עדשת מגע על פני הקרנית לתקופה של מס’ ימים כדי לאפשר את צמיחתם המחודשת של תאי האפיתל. הניתוח אורך דקות ספורות והתייצבות הראייה נמשכת מס’ ימים.

IntraLASIK – השיטה החדשה והמתקדמת ביותר ליצירת המתלה ( מעין מכסה) לפיצול הקרנית בעזרת לייזר האינטרלייז. לייזר זה מסמן את הפיצול של הקרנית והמנתח משלים את הפעולה ממש לפני ביצוע הלייזר, בו מורידים את המספר. שיטה זו הינה הבטוחה, המתקדמת והמדויקת ביותר ליצירת המתלה, היא מאפשרת גמישות למנתח ניתוח בקרניות דקות יותר ובבטיחות מקסימלית. בסיום הניתוח מוחזר המתלה למקומו.
הניתוח אורך דקות ספורות וכעבור מס’ דקות מסיומו המטופל כבר יכול לראות ללא משקפיים. שיטה זו אינה גורמת לכאב וההתאוששות מהניתוח מהירה ביותר.

LASIK –  שיטה שנמצאת בשימוש כעשרים שנה, עם תוצאות מוצלחות במיליוני ניתוחים בעולם. בשיטה זו מבצע המנתח פיצול שכבתי עגול במרכז הקרנית ויוצר “מתלה”. לאחר הרמת המתלה נוצר משטח טיפולי בעומק הקרנית שעליו מבוצע השיוף בלייזר. בסיום הניתוח, מוחזר המתלה למקומו. כעבור מס’ דקות מסיומו המטופל כבר יכול לראות ללא משקפיים. שיטה זו אינה גורמת לכאב וההתאוששות מהניתוח מהירה ביותר.

כל הניתוחים מבוצעים באמצעות המכשור הרפואי המתקדם והמדויק בעולם.

המומחים

נבחרת הרופאים של עין טל הדסה נבחרה בקפידה מתוך שורה של מנתחים ומומחים להסרת משקפיים. כל מומחה מביא איתו ניסיון מוכח של אלפי ניתוחים להסרת משקפיים בלייזר וידע עצום שלא מפסיק להתעדכן בכל הפיתוחים והחידושים בתחום, בהובלת הרופאים הבכירים.

הכירו את הצוות הרופאים המומחים שלנו

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות וללא תשלום התקשרו
*5023 או השאירו פרטים:

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה