קו"ח ד”ר איל שטרסמן

אייל שטרסמן

ד”ר איל שטרסמן

מנהל רפואי של מכון העיניים, הדסה מדיקל.
רופא בכיר, מומחה למחלות קרנית וניתוחי רפרקציה במחלקת עיניים של ביה”ח הדסה עין כרם. לד”ר שטרסמן ניסיון מקיף של יותר מ- 15 שנים בניתוחי לייזר להסרת משקפיים, והוא חבר המחלקה לפיזיקה שימושית באוניברסיטת תל אביב. ד”ר שטרסמן משלב ניסיון של אלפי ניתוחי לייזר להסרת משקפיים עם ידע מחקרי אקדמי בתחום הלייזר.

ד”ר איל שטרסמן, רופא בכיר במחלקת העיניים במרכז הרפואי הדסה עין כרם והמנהל הרפואי של מכון העיניים בעין טל הדסה וחבר המחלקה לפיזיקה שימושית באוניברסיטת תל אביב. ד”ר שטרסמן משלב ניסיון של אלפי ניתוחי לייזר להסרת משקפיים עם ידע מחקרי אקדמי בתחום הלייזר. עבודת הדוקטורט של ד”ר שטרסמן עסקה בניתוחי לייזר של הקרנית וזיכתה אותו בפרס הראשון בעבודות הדוקטורט בטכניון.

ד”ר שטרסמן הוא בוגר לימודי רפואה בטכניון. התמחה ברפואת עיניים במרכז הרפואי רבין, והתמחה בתחום הקרנית וניתוחי התשבורת במחלקת העיניים במרכז הרפואי הדסה עין כרם.

אבני דרך:

  •  לימודי רפואה בבית הספר לרפואה בטכניון במהלך לימודיו, שירת במילואים ביחידה קרבית בלבנון, והתנדב למילואים בשירות קרבי במלחמת לבנון השנייה. עבודת הדוקטורט בנושא שימוש בלייזר בניתוחי קרנית, זיכתה אותו בפרס ראשון
  •  התמחות ברפואת עיניים במרכז הרפואי ע”ש רבין והתמחות בתחום הקרנית וניתוחי התשבורת במרכז הרפואי הדסה עין כרם
  • 2003-2019 מנתח בכיר בהדסה אופטימל.
  • מנהל רפואי במכון העיניים, הדסה מדיקל
  • 2020 – מנתח בכיר להסרת משקפיים בלייזר בעין טל הדסה

מחקרים בולטים

עבודת הדוקטורט שלו שעסקה בנושא שימוש בליייזר בניתוחי קרנית זיכתה אותו במקום הראשון מבין עבודות הדוקטורט. ד”ר שטרסמן עבד עם פרופ’ אברהם קציר בפקולטה למדעים מדוייקים באוניברסיטת תל אביב, והינו חבר סגל המחלקה לפיזיקה שימושית באוניברסיטה.

אודות ד”ר שטרסמן 

ד”ר שטרסמן הוא מומחה קרנית, שביצע אלפי ניתוחי לייזר להסרת משקפיים, בעל ידע אקדמי ומחקרי נרחב בתחום הלייזר, ושימושיו בניתוחי קרנית. מעבר לניסיונו הרב והידע המקצועי המקיף, ד”ר שטרסמן הינו אדם, הדוגל ביחס אישי ובלתי אמצעי עם מטופליו ומיישם זאת. בין אלפי המטופלים של ד”ר שטרסמן, ניתן גם למצוא כאלו שהגיעו מאירופה, אמריקה הצפונית, אמריקה הדרומית, אפריקה ואוסטרליה.

שירותו הצבאי הקרבי של ד”ר שטרסמן, מביא לשפה משותפת עם חיילים קרביים, וצעירים לפני גיוס שהינם מועמדים לשירות ביחידות קרביות. מטופלים אלו יקרים מאוד לליבו של ד”ר שטרסמן והם שירתו ומשרתים בהצלחה ביחידות קרביות, בסיירות, בחיל האויר כטייסים ועוד.

ד”ר שטרסמן בולט בזכות ניסיונו המקיף בתחום, אך גם בזכות יחסו האישי והנעים למטופלים. נסו למצוא מנתח נוסף שניתח את אישתו, אחותו, בני דודו, ואפילו את אחות חדר הניתוח של עין טל הדסה!

 

ליצירת קשר עם דוקטור שטרסמן לחץ

לסיפורו האישי והמרגש של ד”ר שטרסמן הקשור להסרת משקפיים, קראו כאן
ד"ר איל שטרסמןד"ר איל שטרסמן

ליצירת
קשר עם עין טל הדסה,

חייגו
*5023

או השאירו את פרטיכם ונציגינו ישובו אליכם:

* שדות חובה